Dołącz do sieci Partnerów IAI S.A. i zarabiaj
IAI S.A. z dniem 1 sierpnia 218 roku zmieniło regulamin programu afiliacyjnego, upraszczając go i podnosząc prowizje z 2 do 20%.
2018-09-10, 14:34

Dla kogo

IAI Affiliate Program istnieje na rynku już 5 lat. Dedykowany jest on osobą posiadającym działalność gospodarczą i mających dużą ilość klientów, którym czasem prościej jest zaproponować usługi firmy IAI S.A. niż tworzyć od nowa już istniejące rozwiązania. Na przykład, web developer, który dostał zlecenie stworzenia sklepu internetowego, może zaprojektować layout, natomiast jako silnik zaproponować usługę IdoSell Shop. Podobnie firma zajmująca się marketingiem online, dla swojego klienta z branży hotelarskiej może polecić widget rezerwacji IdoSell Booking, który bezpośrednio przełoży się na zwiększenie rezerwacji a tym samym wzrost przychodów.

Stawiamy na współpracę z solidnymi partnerami, którzy są ekspertami w swojej branży i polecając nasze usługi będą pewni, że są one odpowiednie dla swoich klientów. Inwestujemy w stałą współpracę zarówno z Partnerami afiliacyjnymi jak i samymi Klientami, dlatego profesjonalizm jest dla nas najważniejszy. Z tego też powodu, preferujemy współpracę z osobami posiadającymi przynajmniej jednoosobową działalność gospodarczą.

Prowizje z programu afiliacyjnego

Podstawą prowizji jest wypłacanie 20% od pierwszego abonamentu po aktywacji usługi przez klienta. Prowizja ta jest wypłacana przez 24 miesiące, chyba że umowa z klientem zostanie rozwiązana wcześniej. W przypadku usługi dla sklepów internetowych - IdoSell Shop - jest jeszcze wypłacana jednorazowa prowizja aktywacyjna - 200zł.

Istnieją 4 modele współpracy (Bronze Partner, Silver Partner, External Services i Booking Partner), których zakres również wpływa na możliwości zarabiania.

Partner Programu afiliacyjnego IAI otrzymuje

  1. Dostęp do dedykowanego panelu administracyjnego.
  2. Pomoc działu handlowego oraz działu technicznego.
  3. Dostęp i kontrolę nad listą osób, którym polecałeś usługi IAI S.A..
  4. Możliwość wyboru zaangażowania w program, na podstawie którego zostanie dostosowane panel oraz prowizje.

Firma IAI S.A zastrzega sobie prawo nawiązania współpracy tylko z wybranymi partnerami.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

KONTAKT / AUTOR
Tymoteusz Krężel
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy